Prečo nosí Zuzana Čaputová rovnaké šaty? Všimnite si tento DETAIL!

Dátum:

Už od svojho zvolenia sa Zuzana Čaputová drží na vrchných priečkach rebríčkov dôveryhodnosti politikov. Jej umiernená a inteligentná komunikácia a vystupovanie očarili aj tých, ktorí ju v prezidentských voľbách „nekrúžkovali“.

Rovnako tak si drží štýl a v mnohých fashion časopisoch je neraz označovaná za módnu ikonu. Všimli ste si, že v poslednom období prezentuje podobný model čiernych šiat? Nejde o vyjadrenie smútku či nedostatok iných kostýmov, jej šatník má symbolizovať niečo úplne iné.

V televíznych debatách, v prezidentskom paláci alebo na významných udalostiach vystupuje v tých istých šatách, fanúšikovia si všimli, že preferuje decentné oblečenie namiesto extravagantných kúskov.

Úcta k planéte

Niekto by si mohol myslieť, že ide o „faux pas“, ale nie je to tak celkom pravda. Známe osobnosti tým prejavujú úctu k planéte, módny priemysel je totiž jej najväčším znečisťovateľom. Tým, že si nebudeme stále kupovať nové oblečenie, svojou troškou prispejeme k záchrane Zeme.

Rovnakými outfitmi je známa aj nemecká kancelárka Angela Merkelová, tá nosí úplne totožný typ nohavicového kostýmu, len v rôznych farebných prevedeniach, prezentuje tak skromnosť a šetrnosť. Obdobný postoj zaujali napríklad Meghan Markle či Kate Middleton.

Foto/Zdroj: Instagram/ zuzana_caputova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...