Tretia epizóda Ruže pre nevestu je za nami a priniesla opäť dychvyrážajúce momenty. Diváci sa chytali za hlavu hlavne pri slečne, ktorá si za každých okolností potrebuje pre seba ukradnúť pozornosť. Jej správanie označujú aj slovom – úbohé.

Reč je o Jennifer, ktorá sa len minulý rok uchádzala aj o srdce ženícha v švajčiarskej verzii Ruže pre nevestu. Tam sa dostala až takmer do finále. Sebavedomá brunetka si ide tvrdo za svojím a keď jej to nevyšlo vo Švajčiarsku, rozhodla sa skúsiť šťastie v rodnej krajine.

kráska

Jennifer si na Srí Lanku neprišla hľadať priateľstvá, prvoradý je pre ňu záujem Radka. Už neraz si ho uchmatla pre seba vo chvíli, keď sa venoval niečomu, respektíve niekomu inému. Čerešničkou na torte bol bozk, ktorý svalnatému fešákovi venovala počas ceremoniálu po tom, čo dostala ružu. Keď to v magazíne Bez ruže videli Mirka a Bejba z uplynulej série, iba otvárali ústa. Rovnako tak aj diváci.

úbohé

,,Je to nechutné, protivné, úbohé, žiarlivé dievčisko, ktoré do všetkých rýpe, zabŕda a pije krv ako komár, dúfam, že Radko je natoľko inteligentný, aby to zbadal a poslal ju domov,” vyjadril sa na margo Jennifer neznámy užívateľ Instagramu.

,,Jemu sa páčia odvážne, ale byť odvážna a radodajka je veľký rozdiel… Strašne hnusná je a druhá Doloris, žiarlivé pijavice,” napísala Nika. ,,Jennifer si potrebuje dokázať, že je hviezda? A pritom sa strápňuje,” uviedla Victoria. ,,Toto bolo úbohé a nie odvážne,” znie ďalší nelichotivý názor, ktorý pristál pri videu na Instagrame.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial