Čože?! To si určite povedali všetci fanúšikovia austrálskej hardrockovej skupiny AC/DC, ktorí v pondelok ráno počúvali Fun rádio. V živom vysielaní totiž odznela informácia, že práve táto legenda už o pár mesiacov vystúpi na Slovensku.

Do pondelkového Fun rádia zavítala Erika Barkolová, ktorá je nielen známou redaktorkou, ale aj tlačovou hovorkyňou SILVI PRODUCTION s.r.o.. Tá je organizátorkou hudobného festivalu Lovestream a po novom aj pripravovaného koncertu rockovej legendy AC/DC na Slovensku.

AC/DC sa po ôsmich rokoch vrátia do Európy, kde v rámci svojho turné POWER UP odohrajú 21 koncertov v desiatich európskych krajinách. Jeden z nich budú môcť na vlastnej koži zažiť aj Slováci, a to 21. júla 2024 na Starom letisku vo Vajnoroch.

Kapela, ktorá je na scéne už 50 rokov, vystúpi v Bratislave v zložení Brian Johnson (spev), Angus Young (sólová gitara), Stevie Young (rytmická gitara), Matt Laug (bicie), pričom novým basgitaristom na turné by mal byť Chris Chaney, ktorý v zostave nahradí Cliffa Williamsa. Predaj lístkov začne už o pár dní, a to 16. februára 2024 o 10:00 v sieti Eventim, Oeticket a Ticketportal.

Zdroj: Fun rádio | Foto: Facebook/AC/DC, wallpaperflare.com