Keďže obľúbený seriál Dunaj, k vašim službám mapuje obdobie druhej svetovej vojny, imidž hrdinov je prispôsobený danej dobe. Krásne dámy trávia v maskérni hodiny, no nikto by určite nepovedal, že táto herečka si pred natáčaním nasadzuje parochňu.

Príprava protagonistiek Dunaja na pľac je náročnejšia ako pri iných seriáloch. Maskérky musia dievčatám robiť vlnky a účesy, ktoré sa nosili v 30. – 40. rokoch. Monika Hilmerová to však má o čosi jednoduchšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Hilmerová official (@hilmerovamonika)

Obľúbená herečka zverejnila na svojom Instagrame video, ktorým otvorilo ústa všetkým fanúšikom úspešného seriálu. Maskérka jej v ňom totiž na hlavu dáva parochňu a tú následnne upravuje. ,,Koľko ľudí (vrátane mňa) si myslelo, že sú to vaše vlasy. A ono je to parochňa,” znie jedna z viacerých prekvapivých reakcií. ,,Klobúk dole, pretože vlasy vyzerajú tak prirodzene, že je len ťažko uveriť, že nie sú vaše,” napísala názor ďalšia Monikina sledovateľka.

Komentáre si všimla aj známa blondínka, ktorá sa zapojila do diskusie. ,,Teším sa, že ste parochňu predtým nerozoznali, lebo to je dôkaz, ako je tá parochňa dokonalo upravená, takže klobúk dole umeleckej maskérke @katarina_horska. Navyše má presne môj farebný odtieň a dnes už mám svoje vlasy skoro rovnako dlhé, ako vidíte v Dunaji. Parochňu mám z dôvodu, že keď sa začal natáčať Dunaj, mala som ešte príliš krátke vlasy na taký dobový účes. Navyše parochňa mi dáva slobodu natáčať zároveň český seriál Odznak Vysočina, kde hrám kapitánku na vraždách, kde sa zas hodí, keď mám kratší strih. Takže zároveň môžem točiť v rôznej vizáži v rôznych projektoch a to ma navyše veľmi baví,” vysvetlila pozadie svojho účesu predstaviteľka slečny Vilmy.

Zdroj/Foto: Instagram/hilmerovamonika, tvmarkizaofficial