Celý svet v týchto dňoch pohltila internetová výzva, ktorá užívateľov sociálnych sietí vyzýva, aby zverejnili svoju aktuálnu snímku, a zároveň záber spred desiatich rokov. Kým pri niektorých ľuďoch by ste rozdiel ani nespozorovali, Junior je celkom iný prípad. Ten sa zmenil doslova na nepoznanie.

Milan Zimnýkoval, ktorého verejnosť pozná prevažne pod prezývkou Junior, zverejnil na sociálnej sieti Instagram svoje staré snímky, na ktorých je doslova iným človekom. 40-ročný moderátor začínal svoju kariéru v rádiách, pričom do povedomia širokej verejnosti prenikol ako hlas Fun rádia.

Keď sa pred rokmi objavil spolu s Kristínou Farkašou v Legendách popu či Marcelom Forgáčom v šou Nikto nie je dokonalý, diváci ho už vnímali ako upraveného chlapíka s briadkou a šibalskými očami. Popularita moderátorov rok čo rok rástla a dnes patria k najobľúbenejším tváram TV JOJ.

Ako však Junior dokázal pred svojimi fanúšikmi, ešte pred rokmi by ho na snímkach spoznal len málokto. Zavalitý chlapík s ofinkou sa zmenil na nepoznanie a bez pardonu môžeme povedať, že vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým!

Junior ako ho poznáme dnes

Junior pred 10 rokmi

Zdroj: Instagram/zimnykoval