Uplynulú stredu šéfkuchár Martin Novák so svojím tímom zavítal na obrazovkách Markízy do prešovskej reštaurácie Retro Burger & Dinner. Po odvysielaní danej epizódy Na nože sa po internete začala šíriť správa, že je burgráreň na predaj. Čo je na tom pravdy?

Podniku Retro Burger & Dinner nebolo na prvý pohľad čo vytknúť. Pekná a originálna reštaurácia inšpirovaná americkými bistrami vyzerala skutočne ako z filmu. Jedlá však boli pravým opakom. Nedovarená ryža či rozvarené cestoviny sa postarali o to, že kuchár dostal padáka priamo počas natáčania.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Martin Novák ako vždy majiteľom Dávidovi a Eve pomohol, aby svoj podnik opäť postavilli na nohy a začali ľuďom ponúkať chutné jedlá. Hneď po odvysielaní sa však na internete objavili články, že sa prešovská prešovská burgráreň vyskytla na známom Bazoši a je na predaj. Čo je na tom pravdy?

„Máme štandardnú nájomnú zmluvu na dobu určitú, ktorá je platná ešte deväť rokov. Rozprával som sa s majiteľom objektu a on skutočne ponúkol do predaja celú budovu, ale bolo to ešte dávnejšie pred odvysielaním Na nože. A inzerát už aj stiahol, čiže by sme mali pokračovať normálne ďalej, aj keby sa objekt predal,“ uviedol pre portál Markiza.sk Dávid. Ten sa zároveň pochválil, že sa po Martinovej návšteve začalo prevádzke mimoriadne dariť.

 „Potom, ako sa epizóda Na nože objavila na Voyo, tak nám tržby stúpli o 200 percent. Keď sa odvysielala v televízii, išlo to ešte viac hore. Pred nakrúcaním sme mali tržbu okolo 400 eur, včera (poz. red. štvrtok 29. februára) sme sa dostali na 2600! Rozbehlo sa to nenormálne, dokonca sme museli kúpiť druhý gril,“ teší sa Dávid, ktorý má s Evou opäť plné ruky práce.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial