Nielen v šoubiznisových vodách sa šíri veľa klebiet. Rovnako, ak nie horšie, je to aj v politických kruhoch. O Igorovi Matovičovi a jeho rodine sa toho veľa narozprávalo v útrobách parlamentu, no aj medzi ľuďmi. Momentálne stále vznikajú špekulácie, podľa ktorých politik a jeho najbližší nežijú na Slovensku.

Po parlamentných voľbách 2020, ktoré ovládlo hnutie OĽaNO, sa Igor Matovič stal oficiálne premiérom. V tom čase nasľuboval Slovákom lepší život, no netušil, že udrie pandémia koronavírusu. Jeho zbrklé vyjadrenia a rozhodnutia počas koronakrízy poriadne hnevali ľudí a politik postupne strácal podporu. Koaličná kríza napokon vyústila do jeho rezignácie. Mimochodom, na poste predsedu vlády zotrval iba 374 dní.

Hnev Slovákov kvôli protipandemickým opatreniam bol natoľko veľký, že začali organizovať protesty pred domami známych odborníkov, ako je Vladimír Krčméry i Peter Sabaka. Pár stoviek našincov sa ukázalo aj pred nehnuteľnosťou Matoviča v Trnave. Od tohto momentu sa začalo čoraz viac šepkať, že celá rodina kvôli bezpečnosti žije pri rakúskych hraniciach. Dokonca niekoľko zdrojov tvrdilo, že súčasný minister financií prespáva na slovenskej ambasáde vo Viedni.

Šéf strany OĽaNO na otázky novinárov neodpovedal a k prípadnému presťahovaniu sa prakticky nevyjadril doteraz. Najnovšie to za neho spravila jeho manželka. ,,Opýtajte sa tých, ktorí ,,z overených zdrojov“ hovoria, že bývame v Rakúsku/vo Švajčiarsku. Na akej adrese? Pôjdem sa tam aspoň pozrieť,“ povedala Pavlína v rozhovore pre magazín Šarm. Matovičová sa dokonca dopočula, že u našich susedov si našla milenca. So zvedavosťou a veľkou dávnou irónie sa zamyslela, či je taký fešák ako jej manžel, pričom by rada poznala jeho meno a adresu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Igor Matovic, TV markíza