Zuzana Čaputová je okrem prestížnej štátnej funkcie hlavy krajiny bezpochyby aj nádherná žena s dobrým štýlom a vkusom. Naša prezidentka sa však najmä kvôli rozhovoru s významnou zahraničnou exministerkou stala tvárou titulky známeho časopisu.

Zuzana Čaputová, ktorej nedávno adresoval ostré slová Robert Fico, patrí bezpochyby medzi najväčšie ozdoby slovenskej politickej scény. České vydanie prestížneho časopisu Vogue so 120-ročnou tradíciou vydalo prvýkrát Vogue Leaders v spolupráci s exministerkou zahraničných vecí USA Madelaine Albrightovou. Práve ona urobila v prvom júnovom čísle rozhovor s našou prezidentkou, ktorá sa stala zároveň aj tvárou titulky.

Časopis Vogue okomentoval spoluprácu obidvoch dám nasledovne: „Leadership je, keď ľudia, a je jedno, či sú to muži alebo ženy, počúvajú a načúvajú druhým. Slová bývalej ministerky zahraničných vecí Spojených štátov amerických Madeleine Albright zazneli 13. apríla pri stretnutí s prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou. Obidve dámy sa rozprávali vôbec po prvýkrát a exkluzívne pre prvé vydanie časopisu Vogue Leaders, ktoré bolo iniciátorom ich zoznámenia.“ Okrem inšpiratívnych slov si môžete pozrieť aj to, ako to našej hlave štátu na fotení pristalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/vogueczechoslovakia, zuzana_caputova