Okolie manželskej dvojice Meghan Markle a princa Harryho si začína pošuškávať, že ženích má byť poriadne pod papučou. Tmavováska mu totiž údajne zakázala čosi, čo patrilo k dlhoročnej tradícii rodiny.

Zdá sa, že zákazy a pravidlá nezaznievajú len z úst nekompromisnej kráľovnej Alžbety. Najnovšie sa k nej pridala aj tmavovlasá kráska Meghan, ktorá má podľa slov ľudí z ich okolia držať princa poriadne nakrátko. Zosobášení sú síce len krátko, no už Harrymu zakázala čosi, čo doposiaľ patrilo k tradíciám rodiny.

Reč je o Harryho obľúbenej poľovačke, ktorú si už tento rok nechá ujsť. Práve jeho manželka Meghan je totiž zanietenou ochrankyňou zvierat, a tak je jej akékoľvek zabíjanie živých tvorov proti srsti. Lady Colin Campbellová, ktorá bola kedysi Dianinou blízkou priateľkou, má na vec jasný názor: “Jej politika je problémom. Meghan je ultra liberálna a to môže byť pri niektorých Harryho priateľoch problém,” myslí si.

Ďalej dodáva, že Meghan, ktorá sa otvorene prezentuje feministickými názormi, je v kruhu Harryho známych príliš presadená za svoje veci: “On ju predstavil priateľom na všetkých tých párty, svadbách a súkromných večeriach, ale ona je príliš proti mnohým veciam, ku ktorým patrí aj poľovačka,” prezrádza a na záver upozorňuje na hrozbu osamelého života na kráľovskom dvore. Snáď Meghan, ktorá aktuálne dostala aj čudný zákaz otehotnieť, poľaví zo svojich prísnych presvedčení a prispôsobí sa koníčkom svojho kráľovského manžela, ako aj jeho priateľov.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram, YouTube