Keď sa v októbri minulého roka prevalila informácia, že Channing Tatum, lámač ženských sŕdc, tvorí pár s krásnou speváčkou Jessie J, mnohí ostali ako obarení. 30-ročná Angličanka totiž až nápadne pripomína bývalú manželku hviezdneho Magic Mikea, Jennu Dewan.

Ako sa zdá, Channing svoj (dobrý) vkus na ženy nezaprie. Odkedy na svetlo sveta prenikla informácia, že Jessie J a herec tvoria pár, paparazzi sa ich len márne snažili vyfotografovať ruka v ruke či pri prejavovaní akýchkoľvek nežností. V poslednom období sa dokonca objavili špekulácie, že dvojica prežíva krízu a ich vzťahu pomaly zvoní umieračik, no opak je pravdou.

Uplynulý utorok boli 38-ročný herec z filmov Magic Mike či 21 Jump Street a 30-ročná britská speváčka zastihnutí pred jej domom v Los Angeles. Očitý svedok pre E!News uviedol, že speváčka opúšťala mesto, pričom jej hollywoodsky krásavec pomáhal s batožinou do auta. “Keď sa rozlúčili, objal ju a zatvoril dvere, potom ju rýchlo pobozkal a pošepkal niečo do ucha, obaja sa usmievali a tvárili, akoby sa nechceli rozlúčiť.” Žeby tu dozrieval jeden z najkrajších párov šoubiznisu?

Foto: Twitter