Princ Harry nafotil tehotnú Meghan: S bruškom je doslova nádherná!

Dátum:

Potom, ako sa anglický princ Harry oženil s herečkou Meghan Markle, všetci úpenlivo čakali na oznámenie prípadného tehotenstva sympatickej umelkyne. A dočkali sa!

Je tomu len zopár týždňov, čo sa svet začal tešiť z očakávaného potomka „americkej princeznej“, pričom zamilovaný manžel sa už svojho prvého bábätka nevie dočkať. Počas zahraničnej cesty na Novom Zélande sa prakticky stále novomanželia dostali na mnohé nádherné miesta, ktoré si užívali plnými dúškami.

Aj keď kráľovská dvojica nemôže disponovať vlastnými profilmi na sociálnych sieťach, na oficiálnej stránke Kensingtonského paláca sa objavilo zopár fotografii, ktoré zachytávajú sympatický pár. Okrem iných snímok na jednej z nich zachytil princ Harry svoju milovanú polovičku pod košatými stromami, ako si drží tehotenské bruško. O tom, že fanúšikovia dvojice sa išli zo záberu doslova zblázniť, zrejme ani nemusíme hovoriť. :)

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal, Twitter

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...