Na konci roku 2022 sa z manželov Vinczeovcov zrazu stali rodičia malého chlapčeka. Synček im robí veľkú radosť a obaja ho veľmi milujú. Napriek tomu však Viktor prezradil, že uňho drobček nie je na prvom prvučičkom mieste.

Už v nedeľu štartuje očakávaná 9. séria tanečnej šou Let’s Dance, ktorej súčasťou budú aj tentokrát manželia Vinczeovci. Kým Viktor bude všetky živé prenosy moderovať, Adela bude v role porotkyne hodnotiť výkony súťažiacich. Synček celebritného páru bude zatiaľ v tých najlepších rukách. Postarajú sa oňho, či už starkí z jednej alebo z druhej strany.

Fanúšikovia sa dočkali: Takto vyzerajú nové páry Let’s Dance!

Príchod dieťaťa do rodiny je veľká udalosť, ktorou sa zmení veľa vecí. Aká najväčšia zmena nastala u Vinczeovcov? ,,Určite verzia vzťahu nás dvoch. Partnerstvo to akosi zmení. Ale som vďačná, že mám partnera, s ktorým máme veľmi otvorený a priamy vzťah a vieme o všetkom včas a bez ega komunikovať. Preto si myslím, že aj túto zmenu zvládame s láskou,” prezradila Adela pre magazín Emma. Svoj názor vyjadril i Viktor.

,,Bez zdravého vzťahu nebude zdravé ani dieťa. Akokoľvek ho milujem, prioritu má pre mňa Adelka. Aby ste postavili pevný dom, potrebujete pevné základy. A pevným základom sme my dvaja,” uviedol bez okolkov otecko, s ktorého slovami bude súhlasiť určite mnoho rodičov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)


Zdroj: Emma | Foto: Instagram/viktorvincze