Priznanie herečky zo seriálu Nemocnica: Tajila dve operácie srdca!

Dátum:

Jojkársky seriál Nemocnica sa teší veľkej obľube divákov, pričom je v ňom obsadených množstvo hereckých hviezd. Málokto však vedel, že jedna z hlavných postáv veľmi dobre vie, aké je to byť po vážnej operácii a ležať na lôžku. Svoje tajomstvo prezradila až nedávno!

Petra Vajdová bola začínajúcou herečkou, pričom svoju kariéru odštartovala v legendárnom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. Jej pracovné aktivity však narušili vážne zdravotné problémy, ktoré ju dostali do nemocnice. Po zdĺhavých vyšetreniach sa napokon preukázali ťažkosti so srdcom.

I keď o prvej operácii sa na verejnosti šepkalo, o druhej nikto netušil a rodáčka z Martina si detaily zákroku nechávala pre seba. ,,V 25 rokoch som prežila dve operácie srdca, a keďže som bola pri vedomí, videla som, ako to funguje. Je to podľa mňa mega ťažké. Počúvam lekárov a obdivujem ich,“ povedala nedávno v rozhovore pre dvojtýždenník TV Max.

36-ročná brunetka následne prezradila, že nemala zrastené chlopne, v dôsledku čoho vznikol otvor, cez ktorý prúdila krv. Bolo nutné ho uzavrieť. Hviezda seriálu Nemocnica v magazíne pre medikov opísala aj priebeh operácií. ,,Tým, že som ešte nemala 25 rokov, nemuseli mi otvárať hrudník, išlo o katetrizáciu cez cievu. Mala som dve operácie, počas oboch som bola pri vedomí a sledovala, ako mi vypaľujú tie arytmické dráhy, nepamätám si presne všetky tie odborné výrazy. V každom prípade sa to zavrelo a odvtedy je to v úplnom poriadku. Začala som viac vládať,“ uviedla Vajdová pre unilabs.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV MAX, unilabs.sk  |  Foto: FB/Nemocnica, TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...