Jednými zo súťažiach, medzi ktorými preskočila v reality šou Farma 14 iskra, boli Alexandra Čilíková a Tamás Kassai. Hoci zo začiatku bolo ich zbližovanie sa chaotické, v posledných dňoch predsa len došlo na zamilované slová a bozky. Romancu im však prekazil duel, z ktorého išla Saška priamo domov.

Uplynulý duel sa stal osudným pre farmárku Sašu, ktorá musela opustiť statok po prehratom súboji s Dagmar. Rozlúčka s 22-ročnou študentkou bola mimoriadne emotívna predovšetkým pre Tamása, od ktorého sa zo začiatku trochu dištancovala. V posledných epizódach však mohli diváci vidieť, že je do Bratislavčana zamilovaná až po uši. ,,Potom som ho chcela už viac ako on mňa. Nejaký Amorov šíp ma zasiahol,“ povedala v relácii Farma X-tra, pričom priznala vyznaním, že ho miluje.

Rodáčka zo Svitu ešte pred odchodom do duelantskej stodoly nechala mladíkovi na posteli list. Mnohí fanúšikovia chceli vedieť, čo v ňom napísala, keďže Tamás po jeho prečítaní nezadržal slzy. ,,Chcela som ho v ňom nakopnúť a chcela som mu dať vedieť, že mi na ňom skutočne záleží, že ho chcem a som nastavená, že áno,” priznala Saška, ktorá mieni pokračovať vo vzťahu s farmárom aj v reálnom živote.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: TV Markíza, IG/farma.markiza