Bývalá tenistka Dominika Cibulková sa len pred pár dňami stala mamičkou vytúženého synčeka Jakubka, ktorý prišiel na svet vo viedenskej nemocnici. Čerstvá mamička si prešla tesne pred pôrodom i menšími komplikáciami, pričom dnes na ne spomína už len s úsmevom.

31-ročná športovkyňa Dominika Navara Cibulková porodila 14. júna na súkromnej klinike vo Viedni rozkošného chlapčeka. Dieťatko dostalo krásne meno Jakub, pričom cestu do pôrodnice sprevádzal aj mierny stres. „O samotnej ceste do pôrodnice som už mala nejaké predstavy, ako to bude prebiehať. Všetko to bolo napokon fajn. Doktorka v Bratislave povedala, že už to pomaličky vyzerá tak, že ideme rodiť a že sa už máme presunúť do Viedne. Michal bol po ceste dosť nervózny, videla som to na ňom. Všetko ale napokon zvládol dokonale,“ uviedla pre portál Športky24.

Ako tiež priznala, tesne pred pôrodom jej manžel smerom do nemocnice zablúdil, pričom cestu hľadal približne desať minút. “Našťastie sme ešte mali dosť času prísť do pôrodnice. Aspoň budeme mať na čo spomínať, samozrejme, s humorom,” dodala čerstvá mamina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sportky24.sk | Foto: IG/domicibulkova