Zdá sa, že na Farme to začalo poriadne iskriť. Tentokrát však nie medzi Alex a Šimonom, pár zvodných viet a dotykov si vymenila ďalšia dvojica, a to práve Michal Mošpan s českou kráskou Dagmar Kubinovou!

Michal neskrýval svoje sympatie ku krásnej blondínke už od momentu, kedy sa s ostatnými pomocníkmi ukázala v drsnej reality šou. Ako ostatní účinkujúci poznamenali, 35-ročnému technikovi zo ZOO imponoval najmä jej český jazyk a o žene ako je ona básnil ešte predtým, než sa na statku ukázala.

To, že to medzi nimi naozaj iskrí, sa ukázalo v momente, keď si farmári dali zopár pohárikov. „Spoznávame sa, čekujeme si okolie, ja sa spoznávam s pani Češkou,” Michal vtipkoval a následne okúzlujúcej športovkyni ponúkol nenápadný návrh na spoločné objatia.

„Ja čo som, zlý plyšák? Však aj mňa môžeš pomojkať,” povedal jej po tom, čo si Dagmar osvojila nového psíka z Farmy. Netrvalo dlho a dvojica skončila v objatí, pričom si vzájomné dotyky užíval najmä Mošpan.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja to milujem, keď ona len vôbec rozpráva hocičo. Mne je jedno, nech hoci aj len moje meno povie alebo hocičo sa opýta, proste wau,” priznal narastajúce sympatie, a tak sa zdá, že sa nám tu črtá nový románik. Otázkou ostáva, či tieto náklonnosti budú Michalovi opätované aj krátko po vytriezvení.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk