2. apríla 2018, presne na Veľkonočný pondelok sa speváčka a herečka Nela Pocisková a jej partner, spevák a herec Filip Tůma, stali dvojnásobnými rodičmi. Pár dní po pôrode pustili šťastnú mamičku z nemocnice domov.

Nela Pocisková je už v súčasnosti mamičkou dvoch detí, malého Hektora a novorodeniatka Lianky. Nela pravdepodobne plánovala druhý pôrod absolvovať na súkromnej klinike, rovnako ako pri prvom dieťati, no osud to chcel zrejme inak.

Na ceste do nemocnice totiž Nela začala rodiť a svoju dcérku priviedla na svet, za pomoci duly a záchranára cez telefón, priamo v aute. Všetko dopadlo v poriadku a Nela s dcérkou boli následne prevezené do nemocnice.

A práve z nemocnice dnes, 5. apríla 2018, boli obe prepustené domov. Portál pluska.sk zachytil v nemocnici Nelinho otca Milana, ako si pre svoje zlatíčka prišiel. Nelin partner Filip musel totiž náhle odcestovať do Košíc.

Napriek tomu, že je Nela len pár dní po pôrode aj v šedej mikine vyzerala krásne a šťastne. Pri odchode z nemocnice úsmevom nešetrila a svoju princezničku si niesla v ružovej deke.

Fotky Nely z nemocnice si môžete pozrieť >>TU <<!

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook