Slovenská modelka Bronislava Gregušová sa už zopár dní môže pýšiť najkrajším statusom ženy, nakoľko sa v posledný augustový deň stala hrdou mamičkou vysnívanej dcérky. Tú porodila kolumbijskému hercovi, známemu z obľúbenej telenovely Skrytá vášeň.

Život Bronislavy Gregušovej (30) a herca Maria Cimarra (51) sa len pred necelými dvoma týždňami radikálne zmenil, keď krásna modelka porodila svojmu partnerovi vytúžené dieťatko. Dievčatko dostalo meno Briana, pričom hrdý otecko zdieľal na sociálnej sieti zábery priamo z pôrodnice.

„Briana, vďaka tebe budú dni odteraz žiariť. A srdce času bez miery sa bude merať v tvojom svetle 31. augusta 2022,” napísali nadšení rodičia k prvému príspevku s bábätkom. O pár dní neskôr sa zamilovaná dvojica podelila s verejnosťou o krásne video, ktoré dojalo množstvo ich fanúšikov.

“Zázrak náš milovaný, už si tu týždeň a ani slovami neviem vyjadriť ako veľa pre mňa znamenáš. Každou hodinou, minútou, sekundou si vytvárame bližší a neskutočne krásny vzťah,“ napísala Broňa ku krátkemu videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: IG/bronigregus, mariocimarro