Už je tomu viac ako polroka, čo sa moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová pre zdravotné problémy stiahla z televíznych obrazoviek. Teraz sa konečne vracia späť, avšak nie na pozíciu, kde jej roky patrilo moderátorské kreslo. 

Obľúbenú moderátorku dlhodobo trápia problémy s dýchacími cestami. Hoci je už na tom omnoho lepšie, zrejme stále nejde o tip-top formu, ktorá by jej dovoľovala postaviť sa do roly moderátorky Televíznych novín.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

Zlatica Švajdová Puškárová však i tak pripravuje veľký návrat, no na obrazovkách Markízy sa objaví v úplne inej pozícii. Sympatická blondínka bude brázdiť po Slovensku a každú sobotu divákom hlavnej spravodajskej relácie predstavovať nové talenty.

,,Slovensko ma byť krajina TALENTU, nie krajina konfliktu. Žijeme v ťažkej spoločenskej klíme, aj preto som prijala osobné rozhodnutie. Požiadala som vedenie televízie Markíza, aby ma nateraz uvoľnili z postu moderátorky Televíznych novín. Vystúpila som zo svojej zóny pracovného komfortu, lebo cítim, že je to práve teraz potrebné. Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám INÚ tvár Slovenska,” predstavila Zlatka na Instagrame nový projekt s názvom Zlaté talenty so Zlaticou.

V ňom bude netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné. Ak si myslíte, že by ste to mohli byť aj vy alebo niekto vo vašom okolí, moderátorku môžete kontaktovať prostredníctvom Instagramu.

,,Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie, už teraz ma ale velmi BAVÍ. Ľudia, ktorých stretávam, sú skvelí, priateľskí, som rada, že som vyšla z televízneho štúdia medzi ľudí,” doplnila na záver markizácka stálica.

Zdroj/Foto: Instagram/zlaticapuskarova