Ráchel Karnižová si servítku pred ústa nikdy nedáva, a tak to bolo aj v prípade rozhovoru s Adri, s ktorou účinkovala v tretej sérii reality šou Love Island. V podcaste Hodina pravdy sa však baby bavili o ďalšom programe – Survivor.

Ako prebieha kasting do najdrsnejšej reality šou, Ráchel netuší, keďže ona sa do Survivor dostala inak. ,,Ty si tlačenka?” opýtala sa svojej hosťky Adri, načo dredatá kráska iba s úsmevom prikývla. Avšak ozrejmila, že fyzickými a psychickými testami prejsť musela.

Ráchel je v Dubaji, Survivor opustila už dávno: Prekvapivé slová!

Následne moderátorka šokovala informáciou, že do Survivor mala ísť tiež. ,,Ja si myslím, že ich zámer bol nás tam dostať a zase nás rozhnevať. Ale ja som vedela, že sa nestihnem pripraviť. Ja potom, ako som sa vrátila z toho Love Islandu, som bola taká trošku v hlave švihnutá, nebola som úplne pripravená,” prekvapila Adri s tým, že ponuku účinkovania odmietla.

Okrem toho Ráchel prezradila, že bola na ostrove v Dominikánskej republike neuveriteľná nuda. Boli dni, kedy vraj za nimi neprišiel ani nikto zo štábu. ,,Strašne sa nudíš a tá nuda je najhoršia na svete. Vieš, ako sme si hovorili, že sme sa nudili na Love Islande, keď sme museli čakať na nejakú hru? Kámo, to je nič. Nič. Ja som už len čakala, kedy bude noc a mohla som ísť spať,” uviedla módna dizajnérka. Viacerí sa podľa jej slov zhodli na tom, že si Survivor predstavovali inak a hlavne akčnejšie.

Karnižová tiež prezradila, že ženy v prípade potreby dostávajú od zdravotníkov tampóny a môžu používať aj žiletky. A ako v šou vykonávajú veľkú potrebu?

,,Normálne se*eš do mora. Fakt, najmenší problém. Vieš, aké to je dobré? Fakt to je dobré, je to fakt príjemné. Normálne na kraji. My sme sa tam vôbec nehanbili,” na rovinu reagovala influencerka. Na pláži vraj mali vyčlenený úsek, kde chodili na toaletu. Málokto tiež možno vedel, že na danom ostrove natáča Survivor v rovnakom čase niekoľko krajín a nikto okrem štábu k nemu nemá prístup.

Zdroj/Foto: YouTube/HODINA PRAVDY