Známa slovenská herečka a speváčka Szidi Tobias má krátko po 50-ke a celý život bola spoznateľná aj vďaka kratším tmavším vlasom. Po rokoch sa však rozhodla pre radikálnu zmenu a na premiére nového filmu, v ktorom si zahrala, by ste ju sotva spoznali.

Szidi Tobias (53) je už roky uznávanou herečkou a aj výbornou speváčkou. Medzi jej hudobné počiny patrí okrem iného aj nesmrteľná pieseň Chlap z kríža a počas dlhej kariéry sa objavila v divadle i v televízií. Hoci nepatrí medzi časté návštevníčky spoločenských udalostí, jej hlas v dabingu či vyraznú tvár každý okamžite bez problémov rozpozná.

Aktuálne si však pre svojich fanúšikov pripravila poriadne prekvapenie. Ako jedna z postáv kvetinárky nového filmu Letní rebeli, ktorý už o pár hodín zavíta do kín, sa v utorok ukázala na bratislavskej premiére.

Szidi okamžite odrovnala prítomných hostí veľkou zmenou imidžu. Objavila sa totiž s celkom novým účesom a najmä farbou, keďže svoju tmavú vymenila za oslnivý blond. Rovnako herečkine voľnomyšlienkárske outfity vystriedali romantické letné šaty a slušivé topánky. Ale jej to pristane!

Takto vyzerá Szidi Tobias po premene >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/silviabystricanova, phtorxp, YouTube/film Letní rebeli, Facebook/Szidi Tobias & Band, Art Floyd