Šou O 10 rokov mladší predstavila ďalšiu dvojicu, ktorá sa rozhodla podstúpiť radikálnu premenu svojho zovňajšku. Kým Juraj sa rozhodol konečne požiadať o ruku svoju priateľku, Zuzka sa aj napriek trom deťom takto o seba stará. 

Zuzka sa rozhodla prihlásiť do O 10 rokov mladší a zmeniť svoj zovňajšok, aby sa páčila svojmu mužovi. Keďže sa rozhodla mať veľkú rodinu už ako mladá, osobné ciele a sny išli bokom. Jej snom je však stať sa moderátorkou, no popri troch deťoch jej už veľa času a peňazí na seba neostávalo. Po úprave chrupu a zásahu kaderníčky a stylistky je z nej však iná žena a dych vyrazila aj manželovi. Hoci sa na internete objavili aj komentáre typu “všetko sa vráti do starých koľají, myslíte, že panička ráno vstane a bude sa líčiť?“, Zuzka sa v komentári sama obhájila, keď uzemnila komentujúcu so slovami “nesúď, keď nepoznáš“. Jej slová dokazujú aj fotky, na ktorých vyzerá mamička ukážkovo a v zmenenom štýle pokračuje.

Prečítajte si tiež: Nečakaná reakcia Šmahela a Kalisovej: Čudné slová o šou O 10 rokov mladší s Máriou Čírovou!

Zuzkin budúci švagor Juraj vykonával ťažkú prácu hrobára, ktorá mu psychicky nie príliš prospievala, a tak mladý muž vyzeral podstatne staršie na svoj vek. V rukách odborníkov však po premene chrupu a radikálnej zmene imidžu doslova ožil a prítomní nedokázali uveriť vlastným očiam. Juraj sa počas premeny rovnako podujal na dôležitý životný krok, ktorý plánoval už dlhšie a svoju polovičku, s ktorou vychovávajú syna, požiadal romanticky pred všetkými o ruku. Tá sa neubránila dojatiu a dvojica sa tak môže pripravovať na najkrajšie obdobie v živote. Premeny si užívala aj dojatá Mária Čírová, ktorú už onedlho čaká ďalšia dvojica, ktorá si splní svoje sny.

Juraj a Zuzka po premene

 

Juraj požiadal priateľku o ruku
Takto vyzerá Zuzka po premene

Zdroj: TV Markíza| Foto: Facebook, Markíza TV