Radka Keletová (31) bude jednou zo súťažiacich v jojkárskej relácii o chudnutí Reštart, ktorá sa spustí už o pár hodín. Pamätáte si ale, ako ju pred rokmi ponížili porotcovia v speváckej súťaži SuperStar?

Relácia o chudnutí s názvom Reštart sa už o pár hodín konečne odštartuje a medzi 17 súťažiacimi sa predstaví aj mladá žena Radka Keletová. Tmavovláska po tridsiatke je vydatá za fešného manžela a spoločne vychovávajú dve deti aj napriek faktu, že v minulosti jej museli kvôli cyste odobrať vaječník.

Sympatická Radka má ale celoživotný sen stať sa speváčkou a potom, ako sa v roku 2007 prebojovala do finálovej desiatky súťaže Môj najmilší hit na RTVS, sa v roku 2009 predstavila aj porote v známej speváckej súťaži SuperStar. Hoci postúpila do ďalších kôl, zažila vtedy nepríjemný šok. Porotcovia v zložení Habera a Jandová si z nej vtedy veľmi nepekne uťahovali a bavili sa o tom, či si dokáže s hrubými rukami a telom vôbec utrieť zadok. Aj keď sa napokon mladej súťažiacej ospravedlnili, bola to pre ňu veľmi nepríjemná skúsenosť.

Tridsiatnička si uvedomuje, že ku speváckej kariére je potrebná aj pekná vizáž, no jej motivácia ku chudnutiu je aj celkom inde: „Motiváciou zmeniť sa je môj manžel. Lebo je pekný, štíhly, vysoký a bojím sa, aby si nenašiel krajšiu, mladšiu, lebo ja som o päť rokov od neho staršia. Tiež sú to moje deti. Nechcem, aby sa im v škôlke smiali, že majú tučnú mamu,“ prezrádza pohnútky žena, ktorá na svadbe pred šiestimi rokmi vážila 105 kíl, no dopracovala to až na alarmujúcich 142 kíl so 75 %-tami tuku. Podarí sa Radke jej vysnívaná premena?

Radka váži 142 kíl a jej telo tvorí 75% tuku
S nadváhou chce zatočiť kvôli manželovi aj deťom
Jej snom bolo stať sa speváčkou a v SuperStar 2009 postúpila do ďalších kôl
Porota mala po jej odchode vulgárne poznámky o utieraní zadku

Zdroj: TV Joj │ Foto: YouTube, Facebook, Tv Nova