Situácia ohľadom farmárskeho vzťahu Kristi Dali a Radovana Dulina sa poriadne vyostruje. Je tomu len zopár týždňov, čo dvojica z obrazoviek televízie Markíza potvrdila pokračovanie svojho vzťahu aj mimo televíznych kamier, no prišiel nečakaný zvrat.

Fotomodelka Kristína (32) a vodič sanitky Rado (38) zahoreli na farmárskom statku veľkou láskou, ktorá prirodzene vznikla z priateľstva. Napriek tomu, že východniara doma čakala snúbenica, svojim citom predsa len nedokázal rozkázať a po finále svoj 6-ročný vzťah nadobro ukončil. Jeho oficiálnou partnerkou tak konečne mohla byť výrazná kráska, s ktorou sa stali pre fanúšikov mimoriadne zaujímaví, pričom spoločne propagovali aj módnu značku Kristi Dali.

Nakoľko sa však Rado presťahoval v dôsledku pracovnej príležitosti späť do Popradu, cesty dvojice sa čiastočne rozišli. Je tomu len zopár hodín, čo sa na stránkach portálu Pluska objavili informácie, že prelietavý farmár mal podvádzať nielen svoju bývalú snúbenicu, no najnovšie aj Kristínu. Na tieto slová zareagovala aj samotná brunetka, pričom uviedla, že vzťahy medzi nimi sú momentálne napäté.

Celý incident napokon neostal ľahostajný ani údajnému neverníkovi Radovi, ktorý sa na sociálnej sieti vyjadril k obvineniam. “Odkedy som vyšiel z Farmy, tak som nebol dva mesiace nikde a nepotrebujem, aby o mne niekto písal, že mi je*e zo slávy. Milujem ju, ale to nikoho nezaujíma,” odkázal nielen médiám, ale aj fanúšikom nahnevaný Rado. Čo však povie na jeho stanovisko Kika?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/radovan.d,