Hrdí rodičia Švajdovci.

Markizácka dvojica Zlatica Puškárová a Patrik Švajda majú byť na čo hrdí! Ich detičky im robia radosť každý deň, zo staršieho Lea je už veľký druhák a k tomu z neho rastie hokejová hviezda! 

Markizácka moderátorka Zlatica Puškárová sa momentálne venuje materským povinnostiam “na plný plyn”. V máji im do rodiny pribudol nový člen, Adamko, prvorodený Leo v septembri nastúpil do druhého ročníka. Prominentní rodičia sú na svoje ratolesti patrične hrdí, čo dala Zlatica najavo na svojom instagramovom profile. Z Lea rastie zanietený športovec a my mu prajeme veľa úspechov na ľade!

Hrdá mamička sa podelila o svoje pocity na Instagrame

“Takí sme pyšníííí na synáčika. Naši neskutočne šikovní 7-roční chlapci zo Slovakia talents, vyhrali v Česku celý turnaj spomedzi 12 tímov. Leo z finálového zápasu priniesol domov aj túto krásnu cenu “hviezda zápasu”. Boli famózni, malí veselí bojovníci so skvelým trénerom  a najlepšou partiou rodičov…./oteckovia sa naozaj našli/ Je až neuveriteľné, čo všetko už takéto malé deti dokážu, akí sú samostatní a perfektní parťáci. A čo je najviac všetkým ide super aj škola!”

Hrdá matka Zlatica Puškárová.

Hrdý otec Patrik Švajda.

Hrdí rodičia Zlatica a Patrik.

Zdroj/Foto: Instagram

 

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk