Koncom augusta spoznalo celé Slovensko 16 nových farmárov, ktorí sa odhodlali žiť určitý čas pred televíznymi kamerami a súťažiť o výhru vo výške 75 000 €. Kým za západ okrem iných bojovala aj výrazná Kristi Dali (32), z východu bol jedným z najsilnejších hráčov zasnúbený Radovan Dulin (38).

Vzťah Rada a Kristíny spočiatku vôbec nebol ružový, práve naopak. Popradčan sa v úvode šou vyjadril na adresu fotomodelky negatívne, avšak časom si k sebe našli cestu. Z rozhovorov pri zvieratách sa prepracovali k pevnému priateľstvu, ktoré malo už len krôčik k láske ako z filmu. Na tom by nebolo nič zlé, keby na vodiča sanitky doma nečakala snúbenica Ivana. Tá sa na romancu svojho partnera musela prizerať len z obývačky, pričom na odpovede si musela počkať až do absolútneho záveru šou.

Verejné ospravedlnenie

Potom, ako sa sokyne stretli priamo u Rada doma v kuchyni počas nakrúcania šou Život po Farme, uviedol veci na správnu mieru. Napriek tomu, že s bývalou partnerkou stále žije pod jednou strechou, jeho srdce už patrí inej žene. Na Vianoce venoval slová lásky i ľútosti obom z nich, pričom ich začal zamyslením sa o Farme: “Bol som tam až do konca, no len vďaka jednej osobe, ktorá ma tam držala a podporovala…. No a sám za seba môžem povedať, že.. Zaľúbil som sa, a to sa môže stať každému. Teraz môžem napísať, že sa ospravedlňujem Ive, že na to musela pozerať, ale to už nezmením. Môžem zmeniť zajtrajšok, ale nie čo bolo včera,” povedal na margo oboch dám.

Ako na Nový rok, tak po celý rok!

O čosi osobnejší bol bývalý farmár po príchode nového roka, kedy sa opäť prihovoril všetkým svojim priaznivcom. Tentokrát však vyzdvihol už len Kristínu, ktorá, ako sa zdá, absolútne zmenila jeho život. “Ďakujem za rok 2019, že som mohol stretnúť človeka, čo mi ukázal, že život je o niečom inom. Neľutujem nič, čo sa stalo v roku 2019, a preto každému želám len to najlepšie…. Vedľa mna stojí žena, ktorá je iná, nie tá, čo si myslite… Zabávam sa pri nej, nenudím sa a každý deň ju ľúbim viac!” uzavrel svoje vyznanie Rado.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/radovan.d, farma.markiza