Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. To je aj prípad rapera Jána Ožvoldíka, ktorý svojou vlastnou skladbou ohúril na castingoch Superstar celú porotu. Bohužiaľ, napokon vypadol v Super výbere spolu s českou súťažiacou Ankou Požickou. Aktuálne ale dvojica tvorí pár a dokonca stihli zložiť aj prvý spoločný hit!

Raper Ján Ožvoldík (18) očaril porotu na prvom kastingu, keď zarepoval vlastnú pieseň venovanú milovanej mame, o ktorú prišiel. Hoci spočiatku uspel, v Super výbere už toľko šťastia nemal a spevom nepresvedčil o tom, že patrí do ďalších kôl.

Rovnaký osud postretol aj svetlovlásku Anku Požickú (19), ktorá si poslednýkrát zaspievala v Super výbere. Za sebou má navyše ťažké detstvo. Keď si jej mama našla nového partnera, Anička sa stala obeťou se*uálneho zneužívania. Zrejme aj náročné chvíle v mladosti spojili túto dvojicu dokopy.

Keď totiž vypadli v Super výbere v českom Drnove, holubičky sa dali v zákulisí dokopy a dnes tvoria pár. V momentálnej situácií kvôli koronavírusovej pandémií a karanténe sa ale nemôžu vídať, a tak je Ján na Slovensku, kým Anička zas v Čechách. Spevácke duo sa tak odhodlalo aspoň vydať svoj prvý spoločný hit Chci víc, v ktorom spievajú práve o odlúčení. Myslíte, že sa im podaril?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/JONZIE, Televízia Markíza