Rozprávka na Bali sa skončila hororom. Obľúbený slovenský raper Michael Kmeť alias Separ skončil v ďalekom zahraničí za mrežami. Doplatil na svoju nepozornosť, ktorá sa môže stať komukoľvek z nás.

Separ spolu s priateľkou Cyntiou a kamarátom Marcelom Osztasom, známym pod prezývkou Osťo, a jeho manželkou, tanečníčkou Ľubicou sa aktuálne nachádzajú na ostrove Lombok v Indonézii na juhu Bali. Na tomto mieste by mal čoskoro vyrásť ich vlastný rezort.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SEPAR (@separ__dms)

Pre potetovaného rapera sa ale pobyt v raji zmenil na pobyt za mrežami, kde ho dostal jeho cestovný pas. ,,Kontrolujte si cestovné dokumenty predtým, ako niekam idete. Taká Indonézia to robí dosť vážne. Pas mi končí o 4 mesiace. Oni chcú 6. Ej kej ej deportácia plus pár dní v base, kým mi pôjde let, ktorým ma deportujú. Nárok na jedno jedlo za deň. Žiadna sprcha, ale aspoň king size posteľ (snáď v nej nežijú nejaké zloby),” opísal Separ svoju šokujúcu situáciu.

Slovenský hudobník tak doplatil na to, že pri vstupe do krajiny zistili, že jeho pas je platný namiesto šiestich mesiacov iba štyri. Sepi svoju celu ukázal aj vo videách, z ktorých sa dozviete podrobnosti.

separ

Separ sa prihovára z väzenia

 

Zdroj/Foto: Instagram/separ__dms