Šéfkuchár Zdeněk Pohlreich je známy vďaka obľúbenej relácií “Áno, šéfe”. Po tom ako pomôže majiteľovi s reštauráciou a prevádzku znova naštartuje, spokojný odíde. No po pár mesiacoch sa vráti s cieľom zistiť, či majitelia neskĺzli do starých koľají. No takýto návrat by nikto nečakal!

Relácia Áno, šéfe funguje niekoľko rokov a vo väčšine prípadov sú majitelia vďační, že ich šéfkuchár navštívil a pomohol im v podnikaní. Taktiež aj návrat Zdenka do reštaurácií býva pozitívny a uvarené jedlo si chváli. Tentokrát sa však rozhodli, že štáb, ale aj samotný Pohlreich sa pred konečnou návštevou zamaskujú. Čo tým chcel dosiahnuť, nie je známe.

Zdeněk bol zahalený v burke a pripomínal moslimskú ženu, ktorá nerozumie po česky. Personál s ním nevedel komunikovať a tak zavolali majiteľa. No jeho reakcia bola absolútne neprofesionálna a dokonca rasistická.

Zamieril priamo k prestrojenému Pohlreichovi, prehľadal ho s cieľom nájsť zbraň a nakoniec ho vyhodil. ,,U nás neobsluhujeme takýchto ľudí, u nás sa pozeráme do očí,“ uviedol majiteľ personálu, ktorý ho žiadal o pomoc s “cudzincom.“ Celú situáciu si môžete pozrieť tu.

https://www.youtube.com/watch?v=1SCN-4oXiZE

Zdroj: topky.sk  |  Foto: facebook.com