Internetom koluje príspevok z oficiálnej stránky polície Slovenskej republiky, ktorý Slovákov rozdelil na dva tábory. Jedna časť z nich sa na reakcii administrátora stránky pobavila, iných ešte viac rozzúrila. 

 

Dopravná nehoda, ktorá sa stala minulý týždeň v utorok na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Bratislavy rozzúrila množstvo vodičov, ktorí stáli dlhý čas v kolóne a nikam sa nepohli. Niektorí z nich si však nenechali svoje reakcie len pre seba, no podelili sa s nimi aj verejne na sociálnej sieti, kde má polícia Slovenskej republiky svoju oficiálnu stránku. Pod príspevkom dopravnej nehody sa tak rozprúdila ostrá diskusia o tom, či bolo nutné celú diaľnicu odstaviť a prečo to tak dlho celé trvalo.

Jedným z nespokojných Slovákov, ktorý 6-hodinové odstraňovanie nehody nechápe sa pod príspevkom vyjadril kriticky na účastníkov, ktorí pri nehode pomáhali. Problémom na tomto úseku však nebol len havarovaný a prevrátený kamión, ale najmä vytečená nafta na vozovke.

Petrovi sa aj napriek tomu dlhé odstraňovanie následkov nepozdávalo a preto napísal komentár: ,,Za 6 hodín nevedieť sprejazdniť diaľnicu- to chce naozaj schopného veliteľa akcie.” Onedlho mu však odpísal administrátor stránky, ktorý svojou reakciou pobavil veľkú časť Slovákov. ,,Všetci to zdržiavali naschvál, aby celé Slovensko mohlo spoznať majstra Petra z Dolného Kubína, ktorý by sťa dvoma rukami celú naftu preniesol a palcom na nohe posunul vraky a zvodidlá, ba až o hodinu by tade mohli lietať lietadlá”.

Nie všetkým sa ale reakcia administrátora páčila a preto sa niektorí ľudia vyjadrili voči polícii a tomuto príspevku znova kriticky. Ku ktorej skupine Slovákov patríte vy?

Zdroj/Foto: FB/Polícia SR