Recepčný zostal v šoku: V hotelovej izbe našiel mŕtvu mladú ženu!

Dátum:

V pondelok (21. februára) v doobedňajších hodinách zasahovala v jednom z bratislavských hotelov polícia i privolaní záchranári. Žiaľ, mladej žene už nedokázali pomôcť a mohli už len konštatovať smrť. Jej úmrtie je momentálne predmetom vyšetrovania.

Recepčnému z bratislavského hotela sa pred pár hodinami naskytol hrozivý pohľad po príchode do jednej z hotelových izieb. Na toalete totiž našiel nahé bezvládne telo mladej ženy bez známok života. Okamžite privolal zdravotníkov i mužov zákona, no nepodarilo sa ju zachrániť.

Podľa informácií televízie JOJ išlo o ženu ľahších mravov, pričom v hotelovej izbe bol veľký neporiadok a medzi jej osobnými vecami bol nájdený doklad totožnosti, ktorým bol rumunský cestovný pas. Technici na mieste činu zaistili všetky stopy a kriminálka sa mala v hoteli zdržať do neskorých nočných hodín.

Smrť mladej cudzinky momentálne vyšetruje polícia. ,,…bol privolaný súdny lekár, ktorý skonštatoval smrť, nevylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonanie pitvy. Taktiež uviedol, že telo nejaví známky násilia. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Polícia aktuálne vykonáva ďalšie procesné úkony na zistenie totožnosti osoby,“ uviedla hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Jana Šimunková pre TV JOJ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: IG/policiaslovakia, FB/Polícia SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...