Relácia Inkognito sa musela zmieriť so zmenou zostavy glosátorov, keďže herečka Zuzka Šebová sa postupne pripravuje na pôrod a materskú dovolenku. Diváci sa aj napriek tomu tešili na jej náhradníčku, no nestalo sa. Televízia JOJ si tak vyslúžila poriadnu kritiku.

Po tom ako bolo zjavné, že Šebová čoskoro opustí partičku ,,hádačov“ špekulovalo sa o osobnosti, ktorá by zaplnila jej miesto. Rozhodnutie televízie však nesmierne potešilo divákov, keďže Zuzkinou náhradníčkou mala byť jej kamarátka Petra Polnišová.

Prečítajte si tiež: Nikto tomu nemohol uveriť: Neuveríte, čo si dovolila táto žena v relácii Inkognito!

O to viac fanúšikov relácie šokovalo, keď sa namiesto Zuzky objavila medzi glosátormi sestra Mariána Čekovského, Ľubica. Prítomnosť hudobnej skladateľky sa divákom rozhodne nepozdávala a mali pocit, že boli zavádzaní informáciami, že uvidia hádať Polnišovú.

,,Kde je Peťka, veď ste písali, že bude ona??? Čekovská sa iba rehoce. Otrasné. S Čekovskou ste šliapli vedľa,“ napísala jedna zo zmätených diváčok. ,,Tak toto ste úplne po**ali. Nažhavili ste nás na Polnišovú a potom si tam Čeky zavolá svoje sestru?! Môže prísť hádať aj moja sestra?!” napísal jeden z nahnevaných divákov.

Zdroj: pluska.sk, joj.sk  |  Foto: Facebook, Pixabay