Relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja bola neoddeliteľnou súčasťou televízie JOJ dlhé obdobie, pričom sa v nej vystriedalo množstvo kulinárskych dvojíc. Ako je dnes však už jasné, v januári 2019 sa na televízne obrazovky už, žiaľ, nevráti.

Televízia JOJ ohlásila na rok 2019 poriadne zmeny. Vo vynovenej programovej štruktúre si svoje miesto, žiaľ, nenašla divákmi obľúbená šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa počas jesene vysielala o 17.00.

Po troch rokoch a desiatkach epizód si tak bude musieť dať moderátor Milan “Junior” Zimnýkoval od projektu pauzu, pričom ho nahradia predvečerné správy a následne nový seriál Záchranári. Kým nad šou televízia JOJ palicu zatiaľ neláme a je možné, že sa v budúcnosti opäť objaví na obrazovkách, nateraz je ohlásený i koniec ďalšej programovej stálice.

Priestor totiž nedostane už ani relácia Súdna sieň, ktorú od januára nahradí novinka IQ Taxi. V minulosti sa o vysielanie predmetnej relácie pokúšala Jednotka s Petrom Kočišom, tentokrát sa o moderovanie postará frontman skupiny Desmod, Mário “Kuly” Kollár.

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/zimnykoval, kuly.kollar.mario