V decembri minulého roka sa na televízne obrazovky vrátila po dlhšej prestávke obľúbená relácia V siedmom nebi. Nadšení diváci si s radosťou sledovali dojímavé príbehy obyčajných ľudí, ktoré však po troch epizódach nahradil iný program.

Diváci televízie JOJ ostali v závere uplynulého roka nemilo prekvapení, keď len po troch epizódach relácie V siedmom nebi zmizol obľúbený program opäť do neznáma. Rodinný formát na čele s Vilom Rozborilom sa už viac ako štyri roky snaží pomáhať znevýhodneným ľuďom či rodinám, ktoré si nedokážu splniť svoj sen, prípadne potrebujú podať pomocnú ruku.

Ako už však avizoval moderátor i samotná JOJ-ka, formát V siedmom nebi sa vráti späť na televízne obrazovky už túto nedeľu! „Keďže stále existuje veľmi veľa prípadov, v ktorých ľudia potrebujú druhé krídlo, aby mohli letieť, v našom boji za lepší život pre ľudí pokračujeme aj v tomto roku. Siedme nebo sa totiž už v nedeľu 27. januára vráti na televízne obrazovky a znovu prinesie príbehy, ktoré zasiahnu celé Slovensko,“ uvádza na svojich stránkach televízia.

Zdroj: TV JOJ | Foto|Video: YouTube