Nie je žiadnym tajomstvom, že Barbora Richterová má na politika a podnikateľa Borisa Kollára mimoriadne ťažké srdce. Deň čo deň zverejňuje na sociálnych sieťach ostré príspevky voči otcovi jej detí, kým v jednom z posledných poriadne pritvrdila.

Líder hnutia Sme rodina je v posledných týždňoch mimoriadne kritizovaný svojou bývalou partnerkou, s ktorou má synov Artura a Aarona. Bývalá aktívna plavkyňa mu vyčíta údajný nezáujem o chlapcov, pričom žiadať mala aj o zvýšenie výživného. Barbora neváha denne informovať svojich sledovateľov o svojom názore na muža, ktorý mal v minulosti v jej živote výrazné miesto.

Potom, čo sa Boris Kollár vybral rozdávať deťom zmrzlinu či darčeky, Richterová neváhala zverejniť ani jeho údajnú súkromnú komunikáciu. Na sociálnej sieti publikovala fotografie, na ktorých pri textoch figuruje podobizeň a meno politika, pričom obsahujú pikantné texty. Tieto príspevky sprevádza s komentárom, aby si ľudia urobili názor na politika.

“Veľmi sa mi páči to nové Borisovo heslo: “V súkromí neštandardný, v politike normálny,” začína svoj príspevok Barbora. “Na dnes iba malá ukážka bežnej komunikácie BK so ženami, ktoré ešte ani nestretol a hneď im dáva návrhy na oplodnenie. A teraz si urobte názor!” prská síru, pričom otca svojich detí označuje za zviera.

Kollárovi podporovatelia tvrdia, že Richterová tieto informácie zverejňuje z dôvodu osobnej pomsty, avšak ona argumentuje, že jej cieľom je, aby verejnosť videla pravú tvár politika, ktorý zastáva významnú ústavnú funkciu. Ako sa bude táto situácia ďalej vyvíjať a aký dopad bude mať na politickú kariéru Borisa Kollára, zostáva otázkou. Bez ohľadu na výsledok je však jasné, že táto kontroverzia bude mať dlhodobé následky na jeho verejný obraz.

Údajnú komunikáciu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Barbora Richterová, Sme rodina, Boris Kollár