Boris Kollár momentálne čelí verejnému i politickému tlaku po tom, čo sa na povrch dostala informácia o jeho fyzickom násilí na bývalej partnerke. Aspoň v parlamente si však môže nateraz vydýchnuť, keďže jeho odvolávanie sa nebude konať kvôli neprítomnosti mnohých poslancov. 

Na jeho adresu sa pritom valí ďalšia kauza, kedy mal údajne fyzicky napadnúť aj poslankyňu Sme rodina. Šéf Sme rodina i samotná politička však túto informáciu popierajú. Po ostrých vyjadreniach Barbory Richterovej si dala napokon tmavovláska vzhľadom k prebiehajúcim úkonom na sociálnej sieti pauzu.

Tú však už prerušila po tom, ako sa Kollár začal verejne obhajovať vo viacerých diskusiách a rozhovoroch. V novom statuse mu pred pár dňami opäť naložila. Kollárovi pripomenula, že v štáte Florida, kde k incidentu pred 12 rokmi došlo, nie je skutok premlčaný. Upozornila tiež na absolvovanie polygrafu, ktorý je v krajine jedným z dôkazných prostriedkov, a na ktorý predsedu parlamentu opakovane vyzýva. Patrícii Vittekovej zas odkázala, aby si naštudovala tresty za krivé svedectvá. “Som naozaj zvedavá, či bude mať odvahu klamať, aj keď bude vypočúvaná ako svedok,” zamýšľa sa.

Opakovane vyvracia tvrdenie o tom, že by malého Artura dokázala hodiť na vzdialenosť 10 metrov. “A nenazývaj nášho syna “decko”.. aj to svedčí o tom, aký máš k nemu vzťah,” vyčíta Kollárovi. Podotkla tiež, že ich konflikty začali ešte počas Richterovej tehotenstva, kedy nemala tušenie, že dôjde k predčasným voľbám, čím chce poprieť politikove slová o údajnej plánovanej antikampani. “Nahovoril si ma na druhé dieťa a potom si ma podlo oklamal a začal si robiť ďalšie deti,” uviedla.

Nečakane sa vyjadrila aj k multioteckovým financiám. Uviedla, že pred voľbami 2020 pomáhala dokonca Kollárovi zo svojich úspor platiť výživné na jeho ďalšie deti, čo vie zdokladovať informáciami zo svojho účtu. “Bol si vtedy suchý ako Sahara, úplne bez peňazí… Akonáhle si sa stal predsedom NR, tak sa ti začalo zázračne dobre finančne dariť. O detailoch, ktorých viem veľmi veľa, zatiaľ diskrétne pomlčím,” naznačila. Na záver mu poslala jednoznačný odkaz: “Prestaň dokazovať svetu fakt, že si chlap iba tým, že robíš deti ako pri pásovej výrobe a príď na súd!!! Uvidíme, ako rozhodne!!!” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Barbora Richterová, Televízia JOJ