Aj keď sa Róbert Vittek (34) s modelkou Niki Lowrie (28) údajne rozišiel začiatkom minulého roka, tento víkend boli spolu opäť na verejnosti. 

[sociallocker]Manželstvo Vittekovcov prechádzalo pred istým časom ťažkým obdobím, keď na verejnosť prenikla informácia o Vittekovej tajnej dovolenke s redaktorkou Alexandrou Orviskou. Vtedy sa Patrícia Vitteková (36) rozhodla vzťah ukončiť, aj keď rozvod dodnes neprebehol. Odvtedy sa už obidvaja objavili na verejnosti po boku iných partnerov.

niki lowrie vittek
Niki Lowrie sa opäť objavila s Vittekom.

Práve mladá modelka Niki učarovala futbalistovi, s ktorým tvorili istý čas pár. Začiatkom minulého roka sa ale dvojica mala údajne rozísť. Tento víkend však vyzeralo všetko úplne inak a redakcii Nového Času sa podarilo zachytiť dvojicu na nákupe v obchodnom reťazci s nábytkom. Jeden z návštevníkov prezradil Novému Času aj podrobnosti: “Mali sa k sebe a vyberali si rôzne bytové doplnky. Boli s nimi aj jeho dcéry Sofia Zara a Cynthia Lara. Pôsobili ako šťastná rodinka na nákupoch.” Foto dvojice si môžete pozrieť TU.

Môžeme teda len hádať, kde je pravda ohľadne ich vzťahu, no nemenovaný zdroj Nového Času zo šoubiznisu v tom má jasno: “Lowrie je do Roba veľmi zaľúbená. Záleží jej na ňom a je vďačná za každú ich spoločnú chvíľu“. Róbert ani Niki sa k tomu nechceli vyjadrovať.

Zdroj: cas.sk |  Foto: cas.sk, Youtube, Instagram [/sociallocker]