Tak ako v predchádzajúcich sériách reality šou Farma, aj v tejto deviatej to medzi niekoľkými účastníkmi poriadne iskrí. Od začiatku mali k sebe blízko Eva so Stanom, i keď obaja tvrdili, že majú medzi sebou len kamarátsky vzťah. K sympatiám k jednej zo žien sa priznal najnovšie aj ďalší farmár.

Všimli si to už aj ostatní farmári, pričom sa Janka so Šimonom vyjadrili, že to na Jožkovi poriadne vidno, dokonca padlo aj slovo, že je vraj zaľúbený. Práve Jožkovi má byť veľmi sympatická Dáša, ktorá bola tento týždeň slúžkou. Netajil sa tým, že keby mala o neho záujem a nebola by zadaná, určite by o ňu zabojoval.

Dáša má však priateľa Romana, s ktorým je už vyše 16 rokov a poslal jej aj list. V ňom jej napísal, že ju ľúbi, čo ju dojalo až k slzám. Ďalší zaujímavý moment nastal vo chvíli, kedy sa Jožko rozhodol, že dá mužský duel a radšej ohrozí seba, ako by mala ísť do duelu Dáša. Tá sa vyjadrila, že je vďačná, pričom sa jej vďaka nedá slovami ani opísať. Uvidíme, či sa medzi nimi niečo zmení, alebo ostanú len kamarátmi.

Foto: Facebook