Nezodpovední rodičia prišli už o tretie dieťatko, no nešlo o žiadnu nešťastnú náhodu ani zdravotné komplikácie. Za všetko môže ich otrasný životný štýl, ktorý si udržiavajú dodnes. 

Maragaret Atherton (36) a Steven Burke (29) sú prinajmenšom nezodpovední rodičia a svojím životným štýlom prišli už o tretie dieťatko. Steven pritom nie je žiadne neviniatko a okrem toho, že bol v minulosti odsúdený, je aj nezamestnaný alkoholik, ktorý dokáže vypiť za noc aj 15 plechoviek piva. Podľa denníka TheSun mu nerobí problém odísť od rodiny na niekoľko dní a potom sa opäť objaviť.

Margaret má okrem toho ďalších päť detí, z ktorých sú len dve Stevenove. Rovnako ako jej partner, aj ona má rada cigarety a alkohol, ktorých sa nevzdala ani počas tehotenstva. Aj dôsledkom toho prišli pred 16 mesiacmi o trojdňového Jacksona a 16-mesačného Leytona. Posledne im umrelo už tretie bábätko. Len 10-týždňová Savannah prišla o život v autosedačke potom, ako jej rodičia odišli do obchodu nakúpiť alkohol. Hoci si nezodpovední a evidentne závislí rodičia teraz sypú popol na hlavu so slovami, že urobili chybu, bábätkám to už život nevráti.

Steven dokonca priznáva, že ho úmrtia detí prenasledujú každý deň. Po smrti malej Savannah bolo voči rodičom zahájené trestné stíhanie, no aktuálne nie je obžalovaný ani jeden z rodičov a deti môžu údajne naďalej ostať v ich opatere. Stevenova mama pritom odsudzuje konanie syna i nevesty: “Zanedbávali deti, o tom niet pochýb. Nikdy som nikoho takého ako je Margaret nepoznala, je to otrávená a prekliata žena,” dodáva. U dvojice je tiež bežná pravidelná návšteva policajtov, ktorí sú k rodičom volaní kvôli užívaniu alkoholu a agresii. Fotku nezodpovednej matky môžete vidieť >>> TU <<<.

Steven je nezamestnaný alkoholik a v minulosti bol odsúdený

Prečítajte si tiež: >>>Mladá kráska (21) urobila svojmu bábätku čosi ohavné: Jej rodina tej krutosti nedokáže uveriť!<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Facebook, wikimedia.commons.com