Počas silvestrovskej noci zmizol z domu starček, ktorý sa zľakol hluku z ohňostroja a petárd. Rodina aj polícia po ňom už niekoľko hodín pátrajú, no o pomoc prosia aj verejnosť. Ak ho uvidíte, ihneď volajte na políciu, najlepšie ak pri starčekovi počkáte, kým neprídu príslušníci policajného zboru!

 

Polícia vyhlásila verejné pátranie po 90-ročnom starčekovi Pavlovi z Rovinky, ktorý sa stratil počas silvestrovskej noci. Polícia po ňom intenzívne pátra, no o pomoc žiada aj verejnosť ktorá by im pri nájdení mohla veľmi pomôcť. Starček sa môže pohybovať hocikde a rodina má o neho obrovský strach. O pomoc Slovákov požiadala priamo jeho príbuzná.

“Mrzí ma, že neprispievam zrovna pozitívnym príspevkom, ale žiaľ dnes v noci, zrejme kvôli výbuchom petárd a ohňostrojov, nám v zúfalom strachu utiekol zo svojho obydlia v Rovinke starý otec. Je to 90-ročný pán “Štefánik Pavel”, ktorý predpokladáme bol aj dezorientovaný, vystrašený a blúdil po uliciach Rovinky a možno až Dunajskej Lužnej. Ak by ho náhodou niekto zahliadol, tak by som vás chcela veľmi pekne poprosiť v mene celej rodiny ??, aby ste ho nahlásili na políciu. Ďakujem veľmi pekne.”

Jej prosbu o pomoc zdieľame aj my a veríme, že ho niekto uvidí a nahlási to polícii.

Zdroj/Foto: FB/Polícia SR