Rodina Jána Dobríka má za sebou náročných osem mesiacov, počas ktorých synček obľúbeného herca zubami-nechtami bojoval s leukémiou. Jankova manželka sa konečne pochválila úžasnou správou.

Do života herca, ktorý aktuálne hviezdi v seriáli Dunaj, k vašim službám, prišlo konečne svetlo aj v rámci súkromia. Počas minulého leta 7-ročnému synovi Jána Dobríka lekári diagnostikovali akútnu leukémiu. Väčšinu posledných mesiacov tak statočný Timotej trávil v nemocnici.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

,,Dnes nemám narcis, ale v obývačke som našla tento rozprávkový lístok… Po 8 mesiacoch Timko úspešne zvládol intenzívnu chemo liečbu… Leukémia je v remisii, to zn. že ochorenie nie je aktuálne v jeho tele prítomné. Začal udržiavaciu liečbu, tiež chemo ale slabšia, bude to ešte približne 1,5 roka. Ale už je doma…šťastný to chlapec,” podelila sa o krásnu správu mamina Lenka.

,,Každý deň počujem z jeho úst: “Dnes je najlepší deň”, pretože si v tom dni nájde ten “hajlajt”. Nehľadá životný zážitok. Lebo nový deň je tým zážitkom… Žime, akoby každý deň bol tým prvým, nie posledným. A tak, že každý deň prináša nejaké svetlo… Aj malé sa ráta… Plačem a usmievam sa zároveň. Prežívam aj iné príbehy, menej nádejné, ale aj viac. Nič nie je isté, len sila a svetlo, ktoré má každý z nás,” odkazuje silná mamička synčeka Timka a jeho o tri roky staršej sestričky Nikolky.

Jána Dobríka

Zdroj/Foto: Instagram/leya.kozmetika, tvmarkizaofficial