Jeden z najslávnejších jazdcov formuly 1, Michael Schumacher utrpel v roku 2013 na lyžovačke zranenie hlavy a jeho zdravotný stav bol nesmierne vážny, no prežil. Následky sú trvalé, aj napriek tomu má však rodina v priebehu náročných rokov konečne dôvod na úsmev.  

Od desivej nehody ubehlo už viac ako štyri roky a informácie o ,,Schumiho“ zdravotnom stave si rodina úzkostlivo stráži. Podľa posledných informácií však slávny jazdec nechodí a komunikuje iba prostredníctvom očí. No jeho manželka Corinna priznala, že nevídaný úspech jeho dcéry ho urobil naozaj šťastným.

Dcéra známeho muža, Gina Maria je totiž vášnivou jazdkyňou na koni a v Taliansku vyhrala medzinárodnú súťaž. ,,Jej matka a brat nemohli uveriť, že sa jej podarilo dokázať niečo také úžasné. Po dlhej dobe mohli zabudnúť na starosti okolo Michaela a radovať sa zo skvelého úspechu,“ povedal pre bild.de blízky priateľ rodiny.

Pre celú rodinu to bol úžasný zážitok, Gina sa však rozhodla, že sa na vyhlasovaní víťazov nezúčastní. Predávanie cien sa tak muselo zaobísť bez nej. Zlé jazyky tvrdia, že sa zľakla, keďže by sa zrejme novinári pýtali na zdravotný stav jej otca a jej triumf by ignorovali.

Zdroj: bild.de, dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram