Po dlhých mesiacoch od úmrtia 34-ročnej Violy sa na verejnosť dostala informácia, ktorá má byť usvedčujúcim dôkazom. Rodina i priatelia učiteľky intenzívne sledujú vyšetrovanie a na nové indície majú vlastný názor.

TV Markíza pred pár dňami získala informáciu, že vyšetrovatelia zadržali počítač Violy, pričom pred smrťou si na internete hľadala príznaky, príčiny a priebeh ochorenia trombózy. Výsledky pitvy preukázali, že lektorka anglického jazyka zomrela práve v dôsledku krvnej zrazeniny.

Polícia tak pracuje s rôznymi verziami, pričom jednou z nich je samovražda či smrť bez cudzieho zavinenia. K smrti svojej dcéry sa pani Melánia momentálne nechce vyjadrovať, kým prebieha vyšetrovanie. Rodinní príslušníci však nad zistením kriminalistov iba neveriacky krútia hlavou. ,,Veď o trombóze mohla hľadať informácie pre niekoho z nás,“ upozornili pre plusku.sk.

K smrti milovanej kamarátky sa vyjadrila aj Danka, ktorá je presvedčená, že nešlo o žiadnu samovraždu. Upozorňuje, že mala poranené členky a pomliaždené achilovky. Tiež je nepravdepodobné, aby sa v deň svojej výstavy len tak prechádzala popri Dunaji.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viola veľmi rada maľovala

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Oscary Art, Jazyková škola Best English, Nu Spirit Club