Je to iba pár hodín, čo došlo k desivému incidentu, ktorého svedkom bol i jeden z príslušníkov policajného zboru. Aj napriek tomu, že je na osy alergický, neváhal a rozhodol sa vystrašenej rodine pomôcť. Za jeho čin mu rozhodne patrí veľká vďaka.

Roman Kvasňovský využil voľný deň na cyklotúru v Žilinskom kraji, no to ešte netušil, že zažije viac adrenalínu ako predpokladal. Vo chvíli, keď sa vracal domov, z kríkov vybehol muž s bolestivými výkrikmi. Následne sa objavila žena s dvoma deťmi, pričom všetci boli napadnutí rojom ôs.

Aj napriek tomu, že je na ne policajt alergický, sa rozhodol konať. Slovenku s dcérou, ktoré boli pod najväčším útokom, bránil vlastnými rukami. Chcel ísť po ich osobné veci, ktoré nechali v lese, no aj on sám bol napokon napadnutý hmyzom. Utekal preto domov, ktorý bol neďaleko a vzal postrek proti osám.

Napokon sa mu podarilo odpudiť bodavý hmyz a zavolať sanitku. Muž bol malátny a točila sa mu hlava, kým žena s deťmi boli dobodané a otrasené. Všetkých odviezli do nemocnice a sú mimo ohrozenia života. Roman je taktiež v poriadku aj napriek pätnástim bodnutiam ôs.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR