V slovenskom šoubiznise sa prevalil ďalší nečakaný rozchod. Hoci ešte pred dvomi mesiacmi bolo všetko v najlepšom poriadku, dnes je všetko inak. Známa Slovenka bola pristihnutá s iným chlapom!

Ďalší rozchod v našom šoubize! Známa kráska a slovenská Miss 2018 Dominika Grecová (20) tvorila tri roky pár s futbalistom Martinom Koscelníkom (23). Aj keď ešte v októbri tvrdila krásna blondínka, že sú s priateľom spolu a všetko klape bez žiarlivosti, dnes je zrejme situácia radikálne odlišná.

Futbalista trávil podľa slov missky čas najmä v Liberci, kým ona v Bratislave. Nevedno, či bola za ich koncom práve vzdialenosť a málo spoločne stráveného času, no jedno je isté. Dvojica je dnes už minulosťou, hoci sa kráska pre Nový Čas nechcela o citlivej a súkromnej téme baviť. Na profiloch oboch bývalých partnerov už ale svieti „nezadaný“.

Neznámemu čitateľovi sa navyše podarilo pristihnúť blondínku v spoločnosti nového muža. V istom bratislavskom podniku sa objavila po boku vysokého fešáka a z ich prejavov bolo zjavné, že si majú byť veľmi blízki. Zrejme je tak otázkou času, kedy svoj nový objav predstaví aj v spoločnosti.

Dominika Grecová a Martin Koscelník už nemajú tvoriť pár
Zaľúbenci spolu tvorili pár tri roky
Blondínka sa mala objaviť v spoločnosti nového muža
Dominika sa stala Miss Slovensko 2018

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook