Viac ako tri mesiace sledovali televízni diváci reality šou Farma, ktorej víťaz bude známy už o pár hodín. Do finále obľúbenej súťaže sa napokon prebojovali Filip Jánoš (26), Martina Korkobcová (30) a Michal Mošpan (35), pričom otázkou ostáva, kto získa hlavnú výhru vo výške 75 000 eur.

Hlavný vysielací čas bude patriť v sobotu na Markíze reality šou Farma, a kým diváci sa môžu tešiť na napínavý súboj, jeden zo súťažiacich si prilepší o poriadny balík peňazí. V uplynulých sériách nebolo žiadnou výnimkou, ak sa finalisti dohodli na rozdelení finančnej výhry. Bude to však realitou aj aktuálnej série?

Do najväčšieho súboja aktuálne smeruje neprehliadnuteľný, no taktiež absolútne nekonfliktný Filip, ktorému zdolanie súperov praje väčšina exfarmárov i divákov. Do arény sa postaví spolu s Michalom a Martinou, pričom k obom mali po vypadnutí zo šou viacerí zo súťažiacich nelichotivé pripomienky. Ako mnohí uviedli, po prezretí epizód na televíznych obrazovkách ostali sklamaní z ich vystupovania.

Čo bude so sumou 75 000 €?

Aj keď môže súťaž vyhrať iba jeden z finalistov, všetci traja podľa všetkého najskôr predpokladali, že sa o ňu podelia. Ako Muffy priznala pre portál Pluska, niečo si už naznačovali, kým ona sama by sa v prípade triumfu podelila. Nie je žiadnym tajomstvom, že farmári sa už nejaké obdobie zdržiavajú v pohodlí svojich domovov, pričom Filip si svoje pôvodné rozhodnutie s odstupom času premyslel. “Keď prehrám, tak prehrám, keď vyhrám, tak vyhrám. My sme si s Gžulou sľúbili na začiatku Farmy ešte, že keď niekto z nás vyhrá, dá tomu druhému 500 eur. Tak to stále platí,” povedal otvorene finalista reality šou.

Kým Martina ostala z novinky v šoku, Michal bol o súperovom verdikte upovedomený. Taktiež potvrdil, že žiadna dohoda neexistuje a každý bude hrať sám za seba. “Je síce lepšie, keby mal človek aspoň „tú korunku”, ale nejako sme sa nedohodli a nemali sme ani tú snahu a tým je to za mňa lepšie, pôjdeme aspoň na sto percent a vyhrá len jeden,” povedal pre Plusku Michal. Muffy následne priblížila, že víťaz si mal odniesť zo šou 50-tisíc eur a ďalší dvaja finalisti po 10-tisíc. „Musel ho niekto nahuckať. Myslíme si, že práve Natália,” predpokladá brunetka, nakoľko práve k nej má chodiť Filip na tréningy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/farma.markiza