Deti sú často obdarované darčekmi aj pre šťastný pocit rodičov. Tí sa snažia svojim potomkom zabezpečiť krásny život, pričom ich mnohí zasypávajú bohatstvom. To je aj prípad bývalej modelky, ktorá sa o svojho syna stará ako o kráľa, a to má iba jeden rok.

Kasey Akramová z britského mesta Sheffield sa v minulosti živila ako tanečnica a modelka, keď otehotnela. Pôvodne sa nechcela stať matkou, no napokon zmenila názor. Dnes sa teší zo synčeka Jarrema, ktorého vychováva sama iba zo sociálnych dávok a materskej od štátu. Aj napriek tomu mu však dopraje luxusný život, keďže jej finančne pomáha aj biologický otec dieťaťa.

Ročný chlapček chodí výlučne v oblečení drahých značiek, a dokonca má vlastného klenotníka. Už teraz má retiazku za 750 libier (885 eur), diamantový náramok v hodnote 925 libier (1 092 eur) či figurínu zo zlata v cene 1 000 libier (1 180 eur). 32-ročná mamička priznala, že po pôrode sa jej posadnutosť vlastným vzhľadom presmerovala úplne na syna. Sama nakupuje v secondhandoch a kozmetiku si dopraje už iba zriedka.

To však neplatí v prípade jej potomka, ktorého niekoľkokrát do týždňa kúpe v mlieku s medom. Následne ho celého vymasíruje detským olejom pri sledovaní rozprávky. Dvakrát do mesiaca má termín v holičstve, pričom ho strihá výlučne majiteľ. Starostlivá matka kŕmi dieťa iba organickou stravou a pestúnku vyhodila, keď mu dala piť vodu z vodovodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter