Slovensko zasiahla šokujúca a nečakaná informácia zo súkromia nášho skvelého cyklistu Petra Sagana. Ten zverejnil smutné slová o rozchode s jeho milovanou Katkou!!!

Peter Sagan pôsobil s manželkou Katkou ako harmonický pár, ktorý si dokonale rozumie po všetkých stránkach. Len v novembri 2015 mali svadbu v Dolnom Kubíne a v októbri 2017 sa im narodil syn Marlon. Aj keď nič nenasvedčovalo manželskej kríze, Peter zverejnil pred hodinou šokujúci status o ich rozchode:

Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie.

Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom.

Naším spoločným zameraním teraz bude Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje.

Viac to už nebudem komentovať a chcem sa vopred poďakovať všetkým za rešpektovanie nášho súkromia,” znejú smutné slová talentovaného cyklistu. Ešte existuje nádej, že facebookový účet Petra aj jeho manželky Katky bol hacknutý treťou osobou a celá záležitosť je len vymyslená. Fanúšikovia tejto smutnej správe nemôžu uveriť a stále čakajú na ďalšie potvrdenie od Petra Sagana.

Zdroj: Facebook, Instagram