Ruský vedec vynašiel liek na nesmrteľnosť: Je ním 3,5 milióna rokov stará baktéria!

Dátum:

Keď sa vedúci katedry geokryológie na Moskovskej štátnej univerzite Anatolij Brouchkov v roku 2015 rozhodol, že si do tela vpichne 3,5 milióna rokov starú baktériu, okolie na neho hľadelo ako na blázna. Brouchkov je ale skalopevne presvedčený o tom, že práve táto baktéria mu zariadila nesmrteľnosť. 

Vedec Brouchkov testoval baktériu Bacillus F najskôr na laboratórnych myšiach, neskôr sa ju rozhodol použiť sám. Podľa jeho slov je totiž kľúčom k večnému životu. Prečo? Baktéria do tela vypúšťa biologicky aktívne látky, ktoré následne správne naštartujú imunitu systému, v ktorom sa nachádzajú. V praxi to teda znamená, že človek, ktorý v sebe baktériu Bacillus F má, by nemal ochorieť. Brouchkov ale toto tvrdenie ešte vylepšil a nebojácne vraví o tom, že baktéria vám zastaví starnutie a zabezpečí nekonečný život v zdraví.

To, či je toto tvrdenie pravdivé, zatiaľ overiť nevieme. Bacillus F totiž prúdi v tele Brouchkova zatiaľ len rok. Mimochodom, samotnú baktériu našli vedci z Ruska zamrznutú v sibírskom ľade.

Foto: YouTube.com

Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...