Už v nedeľu večer spustí televízia Markíza jednu z najúspešnejších relácii súčasnosti, ktorá si medzi slovenskými divákmi získala mimoriadne množstvo priaznivcov. Šou Tvoja tvár znie povedome mieri do obývačiek so zvučnými menami, pričom najväčší rozruch je práve okolo partnerky Patrika Vrbovského, Jasmíny Alagič.

Televízia Markíza stavila vo svojej jesennej štruktúre na osvedčené projekty uplynulej sezóny, pričom jedným z nich je aj relácia Tvoja tvár znie povedome. Tentokrát sa budú o divácku priazeň uchádzať šoubiznisové esá, Martin Nikodým, hviezda relácie Milujem Slovensko, Ivana Regešová, speváčka tanečnej súťaže Let’s Dance, Mária Bartaloš, jedna z ústredných postáv seriálu Oteckovia či momentálne najdiskutovanejšia moderátorka Slovenska Jasmína Alagič.

Práve tá sa v úvodnej časti premení na raperku Missy Elliot, pričom Markíza ponúkla svojim divákom už aj jemnú upútavku, v ktorej vidno, že Jasmíne nie je spev rozhodne cudzí. Ako sa zdá, čo to pochytila aj od svojho partnera Rytmusa, nakoľko hip-hop jej ide ako z rukáva, pričom problém jej nerobili ani dlhšie rovné tóny v refréne. Nuž, vyzerá to tak, že Jasmína dnes večer odpáli svoje pôsobenie v súťaži skutočne vo veľkom a ktovie… Možno má Rytmus vo vlastnej partnerke skutočnú konkurenciu! :)

Zdroj: Markiza.sk | Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube